Šašava družina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Šašava družina

klinička ustanova
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 BODOVANJE

Ići dole 

Sta mislite o ovome predlogu?
1. prihvatam
BODOVANJE Vote_lcap100%BODOVANJE Vote_rcap
 100% [ 14 ]
2. ne prihvatam
BODOVANJE Vote_lcap0%BODOVANJE Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 14
 

AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 171
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.09.2007

BODOVANJE Empty
PočaljiNaslov: BODOVANJE   BODOVANJE Icon_minitimePet Okt 12, 2007 1:57 pm

Da krene bodovanje, na dosije sasave druzine do 1 decembra, i onda cemo da postavimo limit sa koliko bodova moze neko da udje u zatvoreni forum, a bodovanje bih trebalo da izgleda ovako nekako:

pogodjeni parovi:
TIP DANA - 5 x (koeficijent pogodjeni)
INSIDER -stake x2 x (koeficijent)
DOJAVE -40 x (koeficijent)


promaseni parovi:
TIP DANA - 10 bodova
INSIDER - 40 bodova
DOJAVE - 100 bodova

e sada da vidimo kako ce da se odvija situacija na forumu , glasaj te, znam da je mozda malo rigorozna pravila, ali kao sto sam rekao na zatvoreni deo mogu da udju samo dobri kladionicari i niko vise, a ovako ce se videti ko vredi !
Nazad na vrh Ići dole
https://pogodak.forumattivo.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 171
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.09.2007

BODOVANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: BODOVANJE   BODOVANJE Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 4:49 pm

Administrator : Marko_srs
Moderator : Pedja


Kako postati Administrator?
Tokom takmicarskog dela gotovo nikakako posto je isuvise mali period kako bih dao nekome tako odgovornu poziciju,tako tek posle 1 decembra moze neko da postane do tada ne...

Kako postati Moderator?
Kada se skupi odredjeni broj bodova, koji smo odredili moderator i ja (naravno da necemo reci koliko je tu bodova u pitanju), naravno i pre 1 decembra neko moze da postane moderator, ali ako prestane sa davanjem parova, krenuce da mu se spustaju bodovi tako da moze da ostane bez te pozicije.

Kako postati Kapiten i sta je uopste kapiten?
Kapiten je pozcija koja je nova na ovom forumu,cisto da se napravi neka paralela izmedju takmicara i moderatora, e pa to je neka sredina, sto znaci da je na dobrom putu da postane moderator, za tu poziciju nece biti fixni bodovi nego u dogovoru sa moderatorom odnosno moderatorima ako ih bude imalo, daje se ta pozicija. Cisto radi motivisanja igraca da nastavi sa dobrim tipovima...

Eto sada sam vam sve pojasnio i sada samo napred , i nadam se da ce te svi da isponite normu ovih pravila i da cemo svi zajedno biti na zatvorenom delu, a to pokazite samo parovima i nici me drugim... Cool
Nazad na vrh Ići dole
https://pogodak.forumattivo.com
 
BODOVANJE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Šašava družina :: Statistika-
Skoči na: