Šašava družina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Šašava družina

klinička ustanova
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pravila

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 171
Godina : 35
Location : Beograd
Datum upisa : 19.09.2007

Pravila Empty
PočaljiNaslov: Pravila   Pravila Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 1:01 pm

Ovde cu da postavim pravila sasave druzine, odnosno za nove clanove sta treba da postuju kako bih se prikljucili ovoj ,,druzini"

1.pravila
pre svega ovo nije zatvoreni forum, ali garantujem da nema prepisivanja posto cim vidim da neko ne postavlja postove , a dolazi na forum prvo ga kontaktiram odnosno mu uputim opomenu da bira da li ce da krene da postavlja postove ili dobija ban, tako da sto se toga tice toga svaki igrac je bezbrizan. Odnosno nece da bude one poznate recenice ,,zasto ja nekome da pomazem da drugi uzima pare, a ja da ne dobijam parove" ili ,,zasto ja da delim sa nekim svoje znanje" , ovo kazem posto je imalo ovakvih slucajeva, ali kojim slucajem ako je neko ovakav odmah neka napusti forum odnosno neka se ne registruje.

2.registracija
na ovaj forum kada se registrujete imacete vise topica nego prvobitno kada dodjete kao gost, mnogi me pitaju za registraciju odnosno im nije jasno, kada se registrujete, na vas e-mail koji ste postavili pri registraciji sticice vam adapcioni kod (da ga tako na zovem),znaci niste jos uvek registrovani, nego idete na vasu e-mail adresu, otvorite e-mail koji vam je stigao i onda ce te da dobijete link odnosno tek tada cete da aktivirate svoj nick, za svaki slucaj nemoj te da brisete taj e-mail koji vam bude stigao


3.postavljanje parova

sto se tice parova ne trazim od vas da sada svaki dan pogadjate i ako jednom promasite da cete da dobijete ban od mene, ali svakako treba da se raspoznaje sta je : dojava, insider, a sta tip dana. I to bih vas molio da pre svakog pisanja pogotovu na topicu dojava vise puta proverite posto dojava moze da pukne 1 ili 2 puta od 10 parova, ali 4 ili 5, onda to vise nisu dojave. Takodje na insidere obavezno stavljaj te procenat para i zasto bas taj par, posto ako nema obrazlozenja bice premesten u tip dana

nadam se da cemo lepo da saradjujemo, pozdrav od ekipe Sasave druzine
Nazad na vrh Ići dole
https://pogodak.forumattivo.com
 
Pravila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Šašava družina :: Statistika-
Skoči na: